do góry
Strona główna Aktualności

NESTLE PORUSZA POLSKĘ

05 Kwiecień 2016
kategoria:
Aktualności

Gmina Kłobuck przystąpiła do ogólnopolskiego konkursu NESTLE PORUSZA POLSKĘ.

Głosy można oddawać od 5 kwietnia 2016 r. do 6 lipca 2016 r. za pośrednictwem aplikacji na stronie http://www.nestleporusza.pl/

Z okazji jubileuszu 150 – lecia istnienia firmy Nestle na świecie, firma przygotowała ogólnopolski konkurs dla gmin, w którym do wygrania jest 16 siłowni na świeżym powietrzu. Nestle wybuduje je w wybranych przez gminy lokalizacjach.

Wśród urządzeń siłowni terenowej będą m. in. poręcze i podciągi nóg, wioślarze, rowerki, biegacze, twistery i surfery.

Zwycięstwo w konkursie zależy od ilości głosów oddanych na daną lokalizację.

Nasza Gmina zgłosiła dwie lokalizacje:

w Kłobucku - park miejski przy ul. Parkowej. Lokalizację siłowni w tym miejscu uzasadnia dogodna komunikacja, co pozwoli na korzystanie z siłowni wszystkim lubiącym aktywny wypoczynek. Ponadto w pobliżu znajduje się plac zabaw co dodatkowo poprawi funkcjonalność i wykorzystanie tego miejsca. Jest to teren ogólnodostępnej użyteczności publicznej, z którego będą mogli korzystać wszyscy mieszkańcy Gminy. Park znajdujący się w pobliżu rzeki Biała Oksza jest naturalnym tłem do spędzania wolnego czasu.

w Nowej Wsi -  teren sportowo-rekreacyjnym przy ul. Lipowej. Lokalizacja siłowni w tym miejscu jest uzasadniona znajdującym się w pobliżu placem zabaw, boiskiem piłkarskim, boiskami: do siatkówki plażowej i mini koszykówki. Teren ten jest ogólnodostępny. Miejsce to będzie wykorzystane przez wszystkich lubiących aktywny wypoczynek.

Głosy można oddawać od 5 kwietnia 2016 r. do 6 lipca 2016 r. za pośrednictwem aplikacji na stronie http://www.nestleporusza.pl/
Codziennie każdy mieszkaniec ma możliwość oddania jednego głosu.

Regulamin na stronie Nestle

Zachęcamy do codziennego głosowania!!!