NAUCZYCIELE ODEBRALI AKTY MIANOWANIA

10 Październik 2018

W poniedziałek 8 października br. w Urzędzie Miejskim w Kłobucku miało miejsce uroczyste wręczenie aktów nadania tytułu nauczyciela mianowanego. Akty z rąk Burmistrza Kłobucka Jerzego Zakrzewskiego otrzymały: Monika Matyja i Kamila Krawczyk - Łowisz - nauczycielki z Przedszkola Gminnego nr 1 w Kłobucku, Monika Bereś nauczycielka z Przedszkola Gminnego nr 5 w Kłobucku, Anna Tomecka nauczycielka z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Marii Konopnickiej w Łobodnie oraz Dorota Ciemięga ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Kłobucku.

Burmistrz Jerzy Zakrzewski pogratulował pedagogom uzyskania kolejnego stopnia awansu zawodowego i życzył dalszych sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym.

NAUCZYCIELE ODEBRALI AKTY MIANOWANIA

10 październik 2018