NARKOTYKOM MÓWIĘ NIE!

19 Grudzień 2018

Wczoraj, 18. grudnia br. w Urzędzie Miejskim w Kłobucku zostały rozdane nagrody uczestnikom konkursu "Narkotykom mówię NIE!", który został zorganizowany przez Gminę Kłobuck przy współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kłobucku. Jest to już kolejna edycja konkursu, w której zachęca się młodzież do poszerzana wiedzy oraz uświadomia o negatywnych aspektach wynikających z zażywania dopalaczy i narkotyków, poprzez inspirowanie twórczości artystycznej. W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z naszej gminy.

Nagrody, wyróżnienia i dyplomy dla uczestników wręczył Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski, Sekretarz Magdalena Kasprzak oraz przewodniczący Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Jacek Krakowian. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni upominkami. Po raz kolejny młodzież wykazała się ogromną pomysłowością oraz talentem plastycznym.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Lista laureatów:

I miejsce: Kinga Pyzik, Małgorzata Jakubowska
II miejsce: Kinga Sowula, Lena Gosławska
III miejsce: Oliwia Stępień, Mateusz Soboniak, Maria Filak
Wyróżnienia: Kosowska Kinga, Gmyrek Zuzanna, Wojtasik Kornelia, Macherzynska Nikola, Ceglarz Natalia, Sykuła Weronika, Kiepura Julia, Poch Aleksandra, Kłosowicz Aleksandra, Szulc Wiktoria, Kucharska Lena, Radecki Kamil, Soluch Zofia, Zych Oliwia, Gabriel Kowasz, Sładkowska Martyna, Żurek Mateusz, Soboniak Szymon, Cichoń Zofia, Szymańska Natalia, Bebłot Zuzanna, Szczypior Wiktoria, Kosowski Seweryn,, Wojtasik Maja, Wójcik Natalia, Szymczyńska Matylda, Wróbel Maciej, Krupińska Weronika, Woszczyńska Maria, Sołtysiak Zofia, Wąs Mateusz, Zych Natalia, Roszkowski Kacper.

NARKOTYKOM MÓWIĘ NIE!

19 grudzień 2018