MOBILNE BIURO SPISOWE

21 Czerwiec 2021

W niedziele, 20.06.2021 r. pracownicy Urzędu Miejskiego w Kłobucku, zorganizowali punkt do samospisu na Rynku im. Jana Pawła II w Kłobucku. W akcji udział wzięło prawie 200 mieszkańców.

Prawie 30% mieszkańców z Gminy Kłobuck już się spisało w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. To bardzo dobry wynik! Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, spisz się przez Internet, wchodząc na stronę internetową: www.spis.gov.pl. – spis zajmie ci do 5 minut!

Przez cały czas trwania spisu istnieje możliwość skorzystania ze stanowiska komputerowego przygotowanego do samospisu w Urzędzie Miejskim w Kłobucku przy ul. 11 Listopada 6 w godzinach pracy urzędu.

Ważne!
Zanim przyjdziesz do urzędu, przygotuj niezbędne dane swoje oraz pozostałych członków rodzin/współmieszkańców (np. PESEL, rodzaj wykształcenia, wykonywany zawód, miejsce pracy, powierzchnia mieszkania).
Więcej informacji o Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 znajdziesz na stronie internetowej spis.gov.pl oraz dzwoniąc na infolinię spisową pod numer telefonu 22 279 99 99, a także w Gminnym Biurze Spisowym w Kłobucku – dzwoniąc pod nr tel. 34 3100191.

Wygraj nagrody
Jeśli dokonałeś już samospisu, możesz zgłosić chęć udziału w loterii Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021! Szybsze spisanie się - zwiększa szanse na wygraną w loterii. Jak to zrobić? Wejdź na stronę spis.gov.pl – spisz się przez Internet. Pobierz i zarejestruj unikatowy kod na https://loteria.spis.gov.pl/.