MIKOŁAJKOWA WIZYTA W ŻŁOBKU

07 Grudzień 2020

Wizyta św. Mikołaja to długo oczekiwany przez wszystkie dzieci dzień. Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski  oraz Sekretarz Gminy Kłobuck Sylwia Piątkowska  postanowili sprawić mikołajkową niespodziankę najmłodszym mieszkańcom gminy i odwiedzić Gminny Żłobek w Kłobucku.

Na wizytę dzieci cierpliwie czekały od samego rana. Maluchy serdecznie przywitały gości i wspólnie zaśpiewały piosenkę o Mikołaju, w zamian otrzymały zabawki i słodycze. Oprócz wspaniałych prezentów wizyta wywołała dużo radości i uśmiechu na twarzach najmłodszych wychowanków oraz ich opiekunów. W podziękowaniu za wizytę Pani Dyrektor w imieniu swoich podopiecznych przekazała gościom świąteczne prezenty. Całe spotkanie minęło w bardzo miłej atmosferze.

MIKOŁAJKOWA WIZYTA W ŻŁOBKU

7 grudnia 2020