MEDALE KŁOBUCKICH TENISISTÓW STOŁOWYCH

13 Styczeń 2020
kategoria:
Aktualności

Alicja Gruca i Zuzanna Pawełczak zwyciężyły w XXI Międzywojewódzkim Wigilijnym Turnieju Dzieci i Młodzieży w Żorach w kategorii kadet i młodzik. Srebrne medale wywalczyli Maja Bladocha i Adrian Paszkiewicz. Na szóstym miejscu uplasował się Jakub Saliński, a w przedziale 9 – 12 w swoich kategoriach: Jakub Bladocha, Adam Hyra i Radosław Gmyrek. Łącznie w turnieju rywalizowało 240 młodych pingpongistów w 12 kategoriach wiekowych, a wśród nich tenisiści OSiR-u Kłobuck. Turniej odbył się 28 grudnia 2019 r.  „Po zasłużonym świąteczno – noworocznym odpoczynku rozpoczynamy treningi,  gdyż wielkimi krokami zbliżają się XX Powiatowe Drużynowe Mistrzostwa Szkolnego Związku Sportowego, które odbędą się 6 i 12 marca oraz XVI Drewtex Grand Prix Krzepic zaplanowane na 8 i 22 lutego oraz 7 i 21 marca” – informuje opiekun kłobuckich pingpongistów Grzegorz Garbaciak.