LODOWISKO OFICJALNIE OTWARTE

14 Grudzień 2015
Uczestnicy wydarzenia na lodowisku

W sobotę 12 grudnia 2015 roku o godzinie 16.00 odbyło się otwarcie lodowiska na Rynku im. Jana Pawła II w Kłobucku.

Na mieszkańców czekały ciekawe atrakcje Można było posłuchać występu Jagody i Sebastiana Wypych - finalistów programu „Aplauz Aplauz”, podziwiać pokaz łyżwiarski w wykonaniu łyżwiarek z Klubu Łyżwiarstwa Figurowego "Lajkonik" z Krakowa - Roksany Ciastoń, Julii Domagalskiej i Sofii Kosowskiej oraz zobaczyć pokaz fajerwerków.

Organizatorzy przewidzieli również konkursy i zabawy dla najmłodszych, w których nagrodami były słodkie upominki.

Uroczyste otwarcie lodowiska nastąpiło poprzez przecięcie wstęgi przez Burmistrza Kłobucka Jerzego Zakrzewskiego wraz z Sekretarz Magdaleną Kasprzak oraz Przewodniczącą Rady Miejskiej w Kłobucku Danutą Gosławską.

W krótkim przemówieniu Burmistrz Kłobucka podziękował wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej imprezy w szczególności: Dyrektor MOK w Kłobucku Oldze Skwarze, Dyrektorowi OSiR w Kłobucku Jackowi Krakowianowi, Radnym Rady Miejskiej w Kłobucku. Na koniec życzył licznie przybyłym udanego wieczoru.

Tego dnia na ślizgawkę można było wejść za darmo. Amatorów nie brakowało, przy światłach i świątecznej muzyce było gwarno i wesoło.

Przy lodowisku znajduje się wypożyczalnia łyżew oraz punkt, gdzie można naostrzyć swoje łyżwy. Nieodpłatnie z lodowiska mogą korzystać dzieci i młodzież z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów z Gminy Kłobuck (do 16 roku życia). Z myślą o bezpieczeństwie dzieci istnieje możliwość nieodpłatnego wypożyczenia kasków na czas korzystania z lodowiska.
Dla pozostałych osób bilet wstępu wynosi 3 zł.
Wypożyczenie łyżew 5zł, ostrzenie łyżew 8zł.
Korzystać z lodowiska można przez siedem dni w tygodni aż do końca lutego przyszłego roku w godzinach od 10.00 do 22.00.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego spędzania wolnego czasu.

OTWARCIE LODOWISKA

14 grudnia 2015