do góry
Strona Gminy Kłobuck
https://www.gminaklobuck.pl/aktualnosci/index/LETNIE-INWESTYCJE-W-GMINIE-KLOBUCK/idn:2119
Drukuj grafikę : tak / nie

Aktualności

LETNIE INWESTYCJE W GMINIE KŁOBUCK

17 Lipiec 2020
kategoria:
Aktualności

Okres letni to czas gorący nie tylko za sprawą słonecznej pogody, ale również ze względu na wiele inwestycji realizowanych na terenie Gminy Kłobuck. Sprzyjająca aura w znacznym stopniu pomaga wykonywanym pracom, zmierzającym do polepszenia standardu życia w gminie.

Wśród prowadzonych inwestycji możemy wyróżnić przebudowę głównego boiska piłkarskiego na terenie OSiRu, w ramach którego zaplanowano przebudowę głównej płyty, wykonanie studni głębinowej przeznaczonej do podlewania boiska wraz z systemem nawadniania, odwodnienie boiska oraz budowę oświetlenia boiska.

W Kamyku trwają prace budowlane obejmujące termomodernizację budynku Domu Nauczyciela wraz z wymianą okien i drzwi oraz roboty w zakresie instalacji elektrycznych, w tym fotowoltaika dla części wspólnej budynku i instalacji centralnego ogrzewania.

Rozpoczęła się również przebudowa odcinka drogi gminnej nr 470128 biegnącej przez Białą  i Kopiec. Na odcinku ulicy Strażackiej i Salezjańskiej prace obejmują cały przekrój drogi. Dodatkowo w ramach zadania przewiduje się do wykonania rozbudowę istniejącej ulicy Salezjańskiej polegającej na budowie tylko chodnika wraz z oświetleniem o długości 195,40 m zlokalizowanej za mostem na rzece Kocinka.

Na ulicy Andersa w Kłobucku dobiegają końca prace przy budowie II etapu chodnika.

LETNIE INWESTYCJE W GMINIE KŁOBUCK

LETNIE INWESTYCJE W GMINIE KŁOBUCK

12 zdjęć
17 lipca 2020