do góry
Strona główna Aktualności

KS WOJOWNIK ZDOBYŁ ŚWIERKLANY

07 Maj 2018
kategoria:
Aktualności

DRUGIE ELIMINACJE DO MP CZYLI MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA TAEKWON-DO JUNIORÓW I JUNIORÓW MŁODSZYCH

28 kwietnia 2018 roku odbyły się drugie Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Taekwon-Do. Blisko 300 zawodników z 12 Klubów Makroregionu Śląsko- Małopolskiego rywalizowało jednocześnie aż na dwóch salach. Oczywiście nie mogło zabraknąć 40 podopiecznych Trenerów Artura Osuchowskiego oraz Damiana Wolnego.

Zawodnicy z KS Wojownik spisali się świetnie pokazując charakter, chęć zwycięstwa i wszechstronność techniczną zdobywając wiele medali we wszystkich konkurencjach Taekwon-do. Bywało i tak, że do finałów dochodziło dwóch naszych reprezentantów czyniąc finał już tylko wewnętrzną potyczką Wojownika (układy Juniorów, walki do 62 kg Juniorów, walki do 48 kg młodzików).

Postawa całego zespołu oraz uzyskane wyniki dały Wojownikowi 1 miejsce w klasyfikacji medalowej Juniorów oraz 2 miejsce w klasyfikacji punktowej młodzików.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom, rodzicom, sponsorom, samorządom... każdy z was jest częścią tego kolejnego sukcesu naszego klubu... WIELKIE TAEKWON !!!


Szczegółowe wyniki :
W kategorii Młodzika – 5 złotych 5 srebrnych 10 brązowych (2. miejsce w klasyfikacji generelanej)
W kategorii Juniora Młodszego – 2 srebrne i 3 brązowe
W kategorii Juniora – 4 złote 4 srebrne 1 brązowy (1. miejsce w klasyfikacji generalnej)

Juniorzy Medaliści:
▪ Kinga Kantor Srebro w walkach
▪ Kacper Sas - złoto układy; srebro walki brąz techniki specjalne
▪ Mateusz Pałwołwski -złoto walki srebro układy
▪ Kacper Psuj -złoto walki
▪ Dawid Gałuszka -srebro walki
▪ Arek Słomian -złoto walki

Juniorzy Młodsi:
▪ Jakub Gładysz -srebo walki
▪ Alex Tukaj -srebro walki
▪ Kornel Dłubała -brąz walki
▪ Oliwia Świącik -brąz walki
▪ Zosia Cichoń -brąz walki

Młodzicy:
▪ Wiktoria Sawicka -brąz walki
▪ Jakub Bator -złoto walki
▪ Jakub Zomerfeld -srebro walki
▪ Bartosz Werner -złoto układy brąz walki
▪ Aston Macherzyński -srebro układy
▪ Bartosz kudła -brąz walki
▪ Emila Kielan -srebro układy
▪ Sebastian Grzeliński -złoto walki
▪ Oliwia Romańska -złoto walki, brąz układy i techniki specjalne
▪ Kuba Szewczyk -srebro walki
▪ Wanessa Skupień -złoto techniki specjalne brąz walki
▪ Natalia Kulej -brąz układy
▪ Oliwia Staszczyk- brąz walki i układy
▪ Bartosz Kurzacz -srebro walki
▪ Dominik Konieczny- brąz walki

Trener Artur Osuchowski

 Uczestnicy zawodów z trenerami
 Trenerzy podczas zawodów