do góry
Strona główna Aktualności

KRYTA PŁYWALNIA W KŁOBUCKU BĘDZIE CZYNNA OD 16 CZERWCA 2020

15 Czerwiec 2020
kategoria:
Aktualności
 

Zasady korzystania z KRYTEJ PŁYWALNI w okresie pandemii COVID-19  (obowiązujące od 16 czerwca 2020 r.)
 
1. Z Pływalni może korzystać jednocześnie maksymalnie 16 osób. Obowiązują następujące limity:
- basen – maksymalnie 4 osoby na jednym torze;
- sauna – 2 osoby - obowiązkowe korzystanie z saun boso, bez okrycia wierzchniego za wyjątkiem ręcznika (drzwi do sauny muszą pozostać zamknięte w celu utrzymania żądanej temperatury).
2. Obowiązkowa dezynfekcja rąk dla korzystających z obiektu. Dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk umieszczono przy wejściu oraz na jej terenie w wyznaczonych miejscach. Administrator udostępnia środki do dezynfekcji, a korzystający muszą bezwzględnie stosować obowiązek dezynfekcji.
3. Zachowanie niezbędnego dystansu 2-metrowej odległości pomiędzy osobami stojącymi w kolejce oraz w otoczeniu pływalni, tj.: przebieralniach, toaletach, natryskach, brodzikach.
4. Obowiązkowe noszenie osłon ust i nosa przez użytkowników z wyłączeniem kąpieli i pływania w basenie – osłona ust i nosa powinna być zdjęta i pozostawiona wraz z ubraniem w przebieralni. Ubierając się po kąpieli należy ponownie założyć osłonę ust i nosa w pomieszczeniu przebieralni.
5. Obowiązuje zakaz korzystanie z własnego sprzętu treningowego.
6. Korzystający z obiektu muszą przestrzegać ogólnych zaleceń wydawanych  przez Głównego Inspektora Sanitarnego w okresie pandemii  COVID-19 oraz poleceń porządkowych wydawanych przez pracowników Pływalni.

Szczegółowy harmonogram korzystania z Pływalni znajdziecie Państwo na stronie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kłobucku.Serdecznie zapraszamy.