KONKURS NA LOGO

24 Marzec 2016

Burmistrz Kłobucka
ogłasza

konkurs na wykonanie projektu logotypu Gminy Kłobuck (mogącego zawierać również hasło promocyjne) oraz grupy logotypów gminnych jednostek organizacyjnych w Kłobucku.

Celem konkursu jest wyłonienie projektu logotypu Gminy Kłobuck (mogącego zawierać również hasło promocyjne) oraz grupy logotypów gminnych jednostek organizacyjnych w Kłobucku tj. Miejskiego Ośrodka Kultury im. Władysława Sebyły w Kłobucku, Biblioteki Publicznej im. Jana Długosza w Kłobucku, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kłobucku, Zarządu Dróg i Gospodarki Komunalnej w Kłobucku, Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kłobucku.

Logotypy staną się oficjalną identyfikacją graficzną Gminy Kłobuck oraz jednostek organizacyjnych i będą przeznaczone do celów popularyzatorskich, reklamowych, korespondencyjnych oraz identyfikacyjnych.

Konkurs jest adresowany do wszystkich zainteresowanych osób i podmiotów zamieszkałych lub posiadających siedzibę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, w tym do studentów, absolwentów oraz pracowników naukowych wyższych uczelni artystycznych.

Prace konkursowe można zgłaszać do 08.04.2016 r.

Więcej informacji w załącznikach poniżej:
Zarządzenie
Ogłoszenie o konkursie