KONKURS FOTOGRAFICZNY "UBRANI W KSIĄŻKĘ"

23 Luty 2016

Powiatowy konkurs fotograficzny "Ubrani w książkę - sleeveface w bibliotece" to konkurs skierowany do mieszkańców powiatu kłobuckiego, a jego ideą jest promowanie i popularyzacja czytelnictwa i bibliotek oraz gminy i powiatu, rozwijanie kreatywności i wyobraźni, doskonalenie umiejętności obsługiwania sprzętu fotograficznego, propagowanie sztuki fotograficznej.

Zadanie polega na wykonaniu fotografii zgodnie z metodą sleeveface, tzn. wybieramy książkę z okładką na której znajduje się cała postać lub jej fragment i ustawiamy ją przed sobą lub inna osobą tak, żeby tworzyła spójną całość z otoczeniem.

Organizatorem konkursu jest Biblioteka Publiczna Gminy Kłobuck im. Jana Długosza, a współorganizatorem Miejski Ośrodek Kultury im. Władysława Sebyły w Kłobucku.
Patronat honorowy nad konkursem objął Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski.

Szczegóły konkursu określone są w regulaminie dostępnym poniżej.

kategoria: Powiązane pliki [1]
  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Regulamin konkursu Sleeveface. 16-02-23 13:34 185.44KB pobierz plik: Regulamin konkursu Sleeveface.