IV GMINNY KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

17 Listopad 2022

W dniu dzisiejszym w Przedszkolu Gminnym Nr 1 w Kłobucku odbyło się rozstrzygnięcie IV Gminnego Konkursu Pieśni Patriotycznych dla przedszkolaków.

Komisja w składzie: Sekretarz Gminy Kłobuck Sylwia Piątkowska, Dyrektor Karolina Kurzacz, Katarzyna Pikuła oraz Andrzej Jelonek obejrzała i oceniła występy 9 uczestników. Po burzliwych obradach wyłoniono zwycięzców oraz przyznano wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz drobne upominki.

Lista nagrodzonych:
miejsce 1 – Nela Matyja z Przedszkola Gminnego Nr 2 w Kłobucku za wykonanie „Co to jest Niepodległość”;

miejsce 2 – Antonina Gaudy z Przedszkola Gminnego Nr 2 w Kłobucku za wykonanie „Jest takie miejsce - Polska”;

miejsce 3 – Borys Zarębski z Przedszkola Gminnego nr 1 w Kłobucku za wykonanie „Złota trąbka”.

Wyróżnienie I – Zofia Michalak z Oddziału Przedszkolnego w Białej za wykonanie „Wielkie święto”.

Wyróżnienie II – Blanka Juraszek z Przedszkola Gminnego Nr 4 w Kłobucku za wykonanie „Na nowej górze”.

Wszystkim przedszkolakom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w następnym roku.