INFORMACJA DOT. WYMIANY ŹRÓDEŁ CIEPŁA

05 Czerwiec 2018

W związku z zakończeniem w dniu 30 maja 2018 r. naboru wniosków o udział w projekcie pn. „Wymiana źródeł ciepła w indywidualnych gospodarstwach domowych na terenie Gminy Kłobuck” informujemy, że wszystkie złożone wnioski zgodnie z regulaminem projektu utworzą listę potencjalnych grantobiorców.

W dalszej kolejności wszystkie osoby z listy potencjalnych grantobiorców zostaną skierowane do weryfikacji pod kątem zgodności z regulaminem uczestnictwa w projekcie oraz weryfikacji technicznej celem sporządzenia audytu energetycznego.

Przedstawiciel firmy ENVITERM S.C. z siedzibą w Tarnowskich Górach odpowiedzialnej za przeprowadzenie audytów energetycznych, będzie się kontaktowa indywidualnie z każdym potencjalnym grantobiorcą.

Tym samym Gmina Kłobuck rezygnuje z przeprowadzenia losowania i ograniczenia ostatecznej listy potencjalnych grantobiorców do 100 gospodarstw domowych.

Ponadto informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”) lista potencjalnych grantobiorców nie będzie publikowana.

Wszelkie informacje dotyczące ww. projektu można uzyskać w pokoju nr 3 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kłobucku przy ul. 11 Listopada 6.