INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO AKADEMII TRZECIEGO WIEKU

29 Styczeń 2020

28 stycznia w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Kłobucku odbyła się inauguracja roku akademickiego Akademii Trzeciego Wieku.
Gminę Kłobuck w uroczystościach  reprezentowali Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski, który wraz z Starostą Kłobuckim oraz wiceprezesem Stowarzyszenia Małgorzatą Piętka dokonał uroczystego otwarcia roku, Przewodniczący Rady Miejskiej Józef Batóg oraz Sekretarz Sylwia Piątkowska.
Wykład inauguracyjny wygłosił dr Łukasz Cholewiński, a następnie słuchacze mogli obejrzeć występ Zespołu Tańca Egzotycznego „Jasmin”, po którym nastąpiło wręczenie indeksów studentom Akademii Trzeciego Wieku.
Życzymy wszystkiego co najlepsze na kolejny rok akademicki, przede wszystkim dobrego zdrowia, wielu sił do realizowania kolejnych planów i zamierzeń oraz wszelkiej pomyślności na każdej płaszczyźnie pracy i aktywności.

INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO AKADEMII TRZECIEGO WIEKU

29 styczeń 2020