III Turniej Sportowy "DOBRA ZABAWA W DUCHU FAIR PLAY"

31 Maj 2019

W dniu wczorajszym na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kłobucku odbyła się III edycja Turnieju Sportowego pod nazwą „DOBRA ZABAWA W DUCHU FAIR PLAY”, którego organizatorem był Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski. W Turnieju wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum z Gminy Kłobuck, którzy mierzyli się w licznych konkurencjach na głównej płycie boiska oraz turniejów w siatkówkę plażową i piłkę nożną na bocznych obiektach OSiRu. Podczas całej imprezy dodatkowych atrakcji zapewniła uczniom animatorka i przedstawiciele Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kłobucku, Ochotniczej Straży Pożarnej w Kłobucku, Powiatowej Komendy Policji w Kłobucku wraz z maskotką policyjną Sznupkiem oraz Zespół Opieki Zdrowotnej w Kłobucku. Każdy z uczestników mógł skorzystać z bogato zaopatrzonego bufetu oraz pomalować twarz wybraną przez siebie grafiką. Na zakończenie Turnieju wszyscy uczniowie i nauczyciele zostali obdarowani okolicznościowymi medalami i nagrodami. Nikt nie wyszedł z pustymi rękami.
Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim nauczycielom oraz uczniom ze szkół w Gminie Kłobuck, Miejskiemu Ośrodkowi Kultury w Kłobucku, Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Kłobucku, MLKS Znicz Kłobuck, Panu Andrzejowi Zalskiemu, Pani Katarzynie Pikule, Firmie DELICPOL z Kamyka oraz Firmie Cymes z Kłobucka za okazaną pomoc i zapraszamy za rok.

III Turniej Sportowy "DOBRA ZABAWA W DUCHU FAIR PLAY"

31 maj 2019