III GMINNY KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

19 Listopad 2021

W dniu dzisiejszym w Przedszkolu Gminnym Nr 1 w Kłobucku odbyło się rozstrzygnięcie III Gminnego Konkursu Pieśni Patriotycznych pt.: „Tobie Polsko śpiewamy” dla przedszkolaków .

Komisja w składzie: Dyrektor Wanda Soluch, Sekretarz Gminy Kłobuck Sylwia Piątkowska oraz Katarzyna Pikuła obejrzały i oceniły nagrania przesłane przez uczestników. Po burzliwych obradach wyłoniono zwycięzców oraz przyznano wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz drobne upominki.

Lista nagrodzonych:

miejsce 1 – Weronika Jagieła z Przedszkola Gminnego Nr 2 w Kłobucku za wykonanie „Warszawskie dzieci”;

miejsce 2 – Oliwia Soboniak z Oddziału Przedszkolnego w Białej za wykonanie „Piosenka małego patrioty”;

miejsce 3 – Hanna Pyzik z Przedszkola Gminnego nr 1 w Kłobucku za wykonanie „Rozkwitły pąki białych róż”.

Wyróżnienie I – Adam Dylewski z Oddziału Przedszkolnego w Białej za wykonanie „Przybyli ułani pod okienko”.

Wyróżnienie II – Zofia Zych z Przedszkola Gminnego Nr 2 w Kłobucku za wykonanie „Płynie Wisła, płynie”.

Wszystkim przedszkolakom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w następnym roku.

III GMINNY KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

19 listopada 2021