III AKCJA HONOROWEGO ODDAWANIA KRWI W ŁOBODNIE

14 Maj 2018

13 maja 2018 r. w Łobodnie odbyła się III Akcja Honorowego Oddawania Krwi.

Piękna słoneczna pogoda sprzyjała wysokiej frekwencji i dużemu zainteresowaniu wydarzeniem. Udział w tegorocznej akcji wzięło 27 osób, a ostatecznie 20 dawców oddało łącznie 9 000 ml krwi (tj.– 9 litrów). Cieszy fakt, że oprócz mieszkańców Łobodna akcję wsparli mieszkańcy innych miejscowości powiatu kłobuckiego, tj. Kłobucka, Mokrej oraz Dankowa. W akcji od lat uczestniczy Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski.

Chęć pomocy drugiemu człowiekowi spowodowała, że III Akcję Honorowego Oddawania Krwi w Łobodnie można uznać za bardzo udaną.

- W imieniu Burmistrza Kłobucka - Jerzego Zakrzewskiego, radnego Tomasza Kasprzyka oraz swoim własnym serdecznie dziękujemy Wszystkim oraz każdemu z osobna za udział w naszej wspólnej inicjatywie. Cieszymy się, że nie przeszliście obojętnie i zechcieliście po raz kolejny poprzez oddanie krwi pomóc innych potrzebującym osobom. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i do zobaczenia za rok! - mówi Marcin Wojtysek, jeden z organizatorów.

III AKCJA HONOROWEGO ODDAWANIA KRWI W ŁOBODNIE

14 maj 2018