II MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA TAEKWON-DO

29 Marzec 2019

II MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA TAEKWON-DO

Zapraszamy do Hali Sportowej Szkoły Podstawowej  nr 3 w Kłobucku na II Międzywojewódzkie Mistrzostwa Taekwon-Do, które odbędą się 6 kwietnia 2019 r.

Zawody pod patronatem Burmistrza Kłobucka Jerzego Zakrzewskiego, których głównym organizatorem jest ULKS Orient Kłobuck zostaną rozegrane w trzech kategoriach wiekowych: Juniora, Juniora Młodszego i Młodzika w konkurencjach układów formalnych stopni mistrzowskich i uczniowskich, walki sportowej oraz technik specjalnych.

Turniej ten jest drugą eliminacją województw: Śląskiego i Małopolskiego do Mistrzostw Polski Juniorów, które odbędą się w Białej Podlaskiej oraz Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, które odbędą się w Nowej Rudzie Słupiec k. Kłodzka. Natomiast dla Młodzików są to najważniejsze zawody w tej kategorii wiekowej włączone do systemu rywalizacji punktowej klubów.

Wyniki całych zawodów można będzie śledzić na żywo pod adresem www.sportdata.org w aplikacji SportData Event Technology.