do góry
Strona Gminy Kłobuck
https://www.gminaklobuck.pl/aktualnosci/index/II-EDYCJA-MARSZALKOWSKIEGO-BUDZETU-OBYWATELSKIEGO/idn:2026
Drukuj grafikę : tak / nie

Aktualności

II EDYCJA MARSZAŁKOWSKIEGO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO

17 Luty 2020
kategoria:
Aktualności

Szanowni Państwo,

w grudniu 2019 roku zakończyła się pierwsza edycja Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego, podczas której mieszkańcy decydowali, w jaki sposób rozdysponować 10 milionów złotych z budżetu Województwa. Mieszkańcy zgłosili, a następnie wybrali zadania z ich perspektywy najważniejsze dla rozwoju regionu i naszej społeczności. Wśród 43 zadań, zatwierdzonych przez Zarząd Województwa do realizacji w 2020 roku, znalazły się projekty na rzecz każdego z podregionów.

Już wkrótce rozpocznie się II edycja Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego, dlatego zwracam się do Państwa z zaproszeniem do współpracy. W lutym i marcu odbędzie się cykl spotkań z mieszkańcami, podczas których przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego będą przybliżali najważniejsze zasady projektu, informowali o możliwościach, które MBO stwarza oraz dzielili się doświadczeniami z I edycji.

Spotkania informacyjne odbędą się na terenie całego województwa. Zaplanowaliśmy wizyty w Gliwicach, Tychach, Piekarach Śląskich, Myszkowie, Cieszynie, Żorach i Dąbrowie Górniczej. Szczegółowe informacje oraz lista spotkań zostaną opublikowane na stronie internetowej https://bo.slaskie.pl. Będziemy zobowiązani za poinformowanie o tym mieszkańców Państwa gmin/powiatów – potencjalnie zainteresowanych udziałem w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim. Przekazujemy wersję elektroniczną plakatu zapraszającego na spotkania oraz harmonogram II edycji.

W przypadku pytań, do Państwa dyspozycji pozostają pracownicy Departamentu Obsługi Zarządu tel. 32 20 78 396, 32 20 78 383, e-mail: .

Z wyrazami szacunku,
Agnieszka Bożek
Dyrektor Departamentu Obsługi Zarządu

kategoria: Powiązane pliki [3]
  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Zaproszenie do współpracy - Marszałkowski Budżet Obywatelski 20-02-17 12:24 177.91KB pobierz plik: Zaproszenie do współpracy - Marszałkowski Budżet Obywatelski
pdf Harmonogram II edycji MBO 20-02-17 12:25 117.22KB pobierz plik: Harmonogram II edycji MBO
jpg Plakat 20-02-17 12:26 2.26MB pobierz plik: Plakat