Strona Gminy Kłobuck
Drukuj grafikę : tak / nie

I TURNIEJ GMIN W PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY MIEDŹNO

05 Sierpień 2019

W dniu wczorajszym na stadionie Ludowego Klubu Sportowego Naprzód Ostrowy odbył się I Turniej Gmin w piłce nożnej o Puchar Wójta Gminy Miedźno Piotra Derejczyka. Drużyna złożona z mieszkańców naszej gminy pod kierownictwem Burmistrza Kłobucka Jerzego Zakrzewskiego zajęła wysokie drugie miejsce, nie przegrywając żadnego meczu, a o kolejności w tabeli zadecydował jedynie lepszy bilans bramkowy Gminy Miedźno, która wygrała cały turniej. Najlepszym bramkarzem turnieju, z najmniejszą ilością wpuszczonych bramek (tylko 4) został zawodnik Gminy Kłobuck Mirosław Szewczyk.
W rozgrywkach uczestniczyło sześć zespołów, a warunkiem uczestnictwa był meldunek w danej gminie oraz ukończenie 40-tego roku życia. Turniej odbywał się w systemie „każdy z każdym”, a mecze rozgrywane były jednocześnie na dwóch boiskach.
Atrakcjami dodatkowymi dla zgromadzonych kibiców był bogato zaopatrzony bufet oraz wesołe miasteczko.
Organizatorami Turnieju byli LKS Naprzód Ostrowy i Gmina Miedźno.
Skład drużyny Gminy Kłobuck:
1. Mirosław Szewczyk
2. Maciej Biernacki