I KONKURS PIOSENKI EUROPEJSKIEJ

10 Październik 2019

Z okazji Dnia Języków Obcych, Przedszkole Gminne nr 5 im. Jana Brzechwy w Kłobucku zorganizowało w dniu wczorajszym I Konkurs Piosenki Europejskiej. Do uczestnictwa zostały zaproszone wszystkie przedszkola z naszej gminy, łącznie 17 przedszkolaków wykonało piosenki w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Konkurs odbył się w trzech kategoriach wiekowych: 4-latki, 5-latki i 6-7-latki. Występom bacznie przyglądało się jury w składzie:
Przewodnicząca - Pani Agnieszka Worwąg (Szkoła Języków Obcych Green School)
członkowie:
- Pani Sylwia Piątkowska – Sekretarz Gminy Kłobuck,
- Pani Krystyna Włodarska – emerytowany nauczyciel
- Pani Katarzyna Pikuła- nauczyciel rytmiki

Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani nagrodami, których fundatorami byli: Burmistrz Kłobucka, Szkoła Języków Obcych Green School, Dyrektor Przedszkola Gminnego Nr 5 oraz Wydawnictwo MAC.

O dobrą zabawę w przerwach między występami zadbała Szkoła Języków Obcych Green School, dzieciaki świetnie się bawiły, ucząc się przy tym języka angielskiego.

I KONKURS PIOSENKI EUROPEJSKIEJ

10 październik 2019