I FORUM MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW POWIATU KŁOBUCKIEGO

23 Marzec 2016

W miniony piątek odbyło się I Forum Gospodarcze Małych i Średnich Przedsiębiorstw Powiatu Kłobuckiego. Forum rozpoczęło się w Miejskim Ośrodku Kultury, otworzyła je Dyrektor Olga Skwara, następnie głos jako wspólorganizator zabrał Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski i Starosta Kłobucki Henryk Kiepura.

Drugą częścią I Forum były szkolenia, które odbywały się w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Kłobucku, dotyczące zasad prowadzenia działalności gospodarczej. Wykłady prowadzone były przez specjalistów dziedziny przedsiębiorczości, bankowości, kwestii podatkowych oraz zawiłości, z którymi spotykają się przedsiębiorcy prowadząc firmę.
Forum uświetniła wystawa samochodów marki BMW, którą można było oglądać przed Miejskim Ośrodkiem Kultury w Kłobucku.

Ostanią częścią Forum była uroczysta gala z udziałem organizatorów i przedsiębiorców, na której rozstrzygnięto plebiscyt "Perły Kłobuckiego Biznesu". Galę uświetnił występ kwartetu smyczkowego "Opera Quartet" Warszawskiej Opery Kameralnej.

I FORUM MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW POWIATU KŁOBUCKIEGO

23 marca 2016