HIP HIP HURA ZABAWA NA STO DWA

13 Wrzesień 2018

HIP HIP HURA ZABAWA NA STO DWA
TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW

20 września o godzinie 10.00 na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kłobucku rozpocznie się II Turniej Sportowy „HIP HIP HURA – ZABAWA NA STO DWA”, którego organizatorem jest Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski oraz Miejski Ludowy Klub Sportowy Znicz Kłobuck.

W trakcie zawodów rywalizować będą drużyny dzieciaków z przedszkoli z naszej gminy.

Celem turnieju jest rozwijanie bezinteresownej życzliwości i szacunku wobec uczestników turnieju, promowanie zdrowej rywalizacji oraz aktywności ruchowej.

Drużyny dzieciaków przystąpią do takich konkurencji jak np. mini mecze piłki nożnej, wyścigi rzędów, slalom z piłką czy bieg z piłką przez bramki.

Dla uczestników przewidziano szereg atrakcji.

ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA I DOBREJ ZABAWY!

UWAGA: w przypadku złych warunków atmosferycznych Turniej odbędzie się w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 3 im. J. Pawła II w Kłobucku.