Festyn Rodzinny w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kłobucku

06 Czerwiec 2019

W sobotnie popołudnie, 1 czerwca w Szkole Podstawowej nr 2 im. A. Mickiewicza w Kłobucku, odbył się festyn rodzinny pod hasłem ,,Wesoło, zdrowo, na sportowo". Honorowy patronat nad festynem objął Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski.
Celem imprezy była integracja rodziców, uczniów i nauczycieli oraz wspólna zabawa na świeżym powietrzu. Szczególną uwagą cieszyły się prezentacje artystyczne uczniów naszej szkoły połączone z licytacją fantów ofiarowanych przez rodziców i sympatyków szkoły. Wszystkie występy przyjmowane były gorącym aplauzem publiczności. Były też łzy wzruszenia, gdy babcie i dziadkowie ujrzeli swoje ukochane wnuki w nowej dla nich roli scenicznych gwiazd. Nie zabrakło również innych atrakcji, takich jak: loteria fantowa, turniej warcabowy i szachowy, szachy plenerowe, zajęcia z programowania, robotyki, kiermasz książek, i prac uczniowskich, warsztaty, konkursy językowe z Green School, kącik urody dla dzieci i dorosłych. Sporym zainteresowaniem cieszyła się fotobudka oraz dmuchany zamek-zjeżdżalnia. Natomiast rodzice wraz ze swoimi dziećmi mogli wziąć udział w zawodach sportowych. Wsparciem dla podniebienia były domowe wypieki, kawa, herbata, woda z sokiem oraz tradycyjne danie festynowych imprez - kiełbaski z grilla.

Festyn Rodzinny w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kłobucku

6 czerwiec 2019