do góry
Strona główna Aktualności

DZIEŃ KOBIET W GMINIE KŁOBUCK

12 Marzec 2019
kategoria:
Aktualności

DZIEŃ KOBIET W GMINIE KŁOBUCK

Na zaproszenie Burmistrza Kłobucka Jerzego Zakrzewskiego 8 marca do Miejskiego Ośrodka Kultury w Kłobucku licznie przybyły Panie, które mogły wspólnie świętować Dzień Kobiet. Na scenie wystąpił zespół Stokrotki. Wcześniej o godzinie 17.00 w westybulu Miejskiego Ośrodka Kultury rozpoczęła się wystawa malarstwa pt. „Jej portret” autorstwa Zofii Trzepióry – Nogi, która potrwa do 1 kwietnia br.

O godzinie 18.00 w sali widowiskowej Burmistrz Jerzy Zakrzewski wygłosił okolicznościowe przemówienie. Następnie na scenie pojawił się zespół Stokrotki, który przygotował dla Pań specjalny repertuar - Muzyka PRL. Jak zwykle publiczność nie zwiodła. Uczestniczące w koncercie Panie od razu włączyły się do wspólnej zabawy. Po koncercie wszystkie obecne na wydarzeniu Panie otrzymały z rąk burmistrza czerwone róże.

Również w ramach Dnia Kobiet 9 marca w Miejskim Ośrodku Kultury świętowali seniorzy, którzy wzięli udział w specjalnym występie „Babę zesłał Bóg”, przygotowanym przez artystów z teatru Adama Mickiewicza Częstochowy. Życzenia dla Wszystkich Pań złożył obecny na wydarzeniu Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski, który po występie obdarował Panie tulipanami. Dla uczestników został przygotowany słodki poczęstunek.

DZIEŃ KOBIET W GMINIE KŁOBUCK

DZIEŃ KOBIET W GMINIE KŁOBUCK

20 zdjęć
12 marzec 2019
  • 1
  • 2