12 Marzec 2019

DZIEŃ KOBIET W GMINIE KŁOBUCK

Na zaproszenie Burmistrza Kłobucka Jerzego Zakrzewskiego 8 marca do Miejskiego Ośrodka Kultury w Kłobucku licznie przybyły Panie, które mogły wspólnie świętować Dzień Kobiet. Na scenie wystąpił zespół Stokrotki. Wcześniej o godzinie 17.00 w westybulu Miejskiego Ośrodka Kultury rozpoczęła się wystawa malarstwa pt. „Jej portret” autorstwa Zofii Trzepióry – Nogi, która potrwa do 1 kwietnia br.

O godzinie 18.00 w sali widowiskowej Burmistrz Jerzy Zakrzewski wygłosił okolicznościowe przemówienie. Następnie na scenie pojawił się zespół Stokrotki, który przygotował dla Pań specjalny repertuar - Muzyka PRL. Jak zwykle publiczność nie zwiodła. Uczestniczące w koncercie Panie od razu włączyły się do wspólnej zabawy. Po koncercie wszystkie obecne na wydarzeniu Panie otrzymały z rąk burmistrza czerwone róże.

Również w ramach Dnia Kobiet 9 marca w Miejskim Ośrodku Kultury świętowali seniorzy, którzy wzięli udział w specjalnym występie „Babę zesłał Bóg”, przygotowanym przez artystów z teatru Adama Mickiewicza Częstochowy. Życzenia dla Wszystkich Pań złożył obecny na wydarzeniu Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski, który po występie obdarował Panie tulipanami. Dla uczestników został przygotowany słodki poczęstunek.

12 marzec 2019