DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W NASZEJ GMINIE

14 Październik 2021

14 października w gminnych szkołach, odbyły się akademie z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

W uroczystościach w Szkole Podstawowej nr 1 im. Władysława Sebyły w Kłobucku, w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kłobucku oraz w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Libidzy, udział wziął Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski, który złożył życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkół. Burmistrz podziękował za serce i trud okazywany młodemu pokoleniu, poświęcenie oraz zaangażowanie w pracy. Na akademiach obecni byli również Sekretarz Gminy Sylwia Piątkowska, Dyrektor Centrum Ekonomiczno-Administracyjnego w Kłobucku Jacek Krakowian oraz Przewodniczący Komisji Edukacji Publicznej, Ochrony Zdrowia, Polityki Społecznej, Kultury, Sportu i Turystyki Bartłomiej Saran.

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. gen. Józefa Bema w Kamyku, w akademii udział wziął Przewodniczący Rady Miejskiej w Kłobucku Janusz Soluch.

Przy okazji dzisiejszego święta w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Libidzy pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie i zostali przyjęci w poczet pełnoprawnych uczniów szkoły.

Link do galerii -> https://www.facebook.com/gminaklobuck