DZIEŃ DZIECKA Z "WOJOWNIKIEM"

06 Czerwiec 2018

DZIEŃ DZIECKA Z "WOJOWNIKIEM"

1 czerwca na hali SP nr 3 w Kłobucku odbył się coroczny turniej Taekwon-do z okazji Dnia Dziecka pod patronatem Burmistrza Kłobucka Jerzego Zakrzewskiego.

W zawodach wystartowało ponad 200 zawodników Klubu Sportowego Wojownik, oraz ponad 30 osobowa ekipa zaproszonych gości z Klubów Sportowych Victoria Działoszyn i Orient sekcja Panki.

Turniej został podzielony na dwie części. Na początku w torze przeszkód oraz kopnięciach na czas zmierzyli się najmłodsi z grup przedszkolnych. Następnie swoje umiejętności weryfikowały grupy szkół podstawowych w konkurencji układów oraz SoftKick.

Poziom pojedynków stał na bardzo wysokim poziomie, a doświadczenie zdobyte w trakcie tych zawodów "pierwszego kroku" na pewno zaowocuje w przyszłych turniejach.

Całoroczna praca zawodników i przypadający tego dnia dzień dziecka zaowocował. Każdy zawodnik startujący w turnieju otrzymał nagrodę. Medale wręczał Burmistrz Jerzy Zakrzewski, a paczki z "węglowodanami" Prezes Stowarzyszenia "Nasza szkoła" Andrzej Zalski.

Uśmiechy dzieci bezapelacyjnie potwierdził, że turniej okazał się pełnym sukcesem :)
Z mojej strony jako organizatora, chciałem serdecznie podziękować trenerowi Damianowi Wolnemu i trenerce Karolinie Góreckiej za pomoc w przygotowaniu sali. Naszym sędziom za sprawne przeprowadzenie turnieju i pomoc w posprzątaniu sali po zawodach. Oczywiście rodzicom i zawodnikom za upieczenie ciast, malowanie twarzy, pomoc w sklepiku i wszystkich atrakcji dla naszych dzieciaków. Panu Burmistrzowi, który zapewnił medale dla wszystkich uczestników i jest z nami na każdej imprezie - z okazji Dnia Dziecka i Mikołaja w Wojowniku. Prezesowi Stowarzyszenia "Nasza Szkoła" Panu Andrzejowi Zalskiemu, Pizzerii Ricco w Kłobucku, Firmom Kolalik, Gekoplast, Fightershop za sponsoring paczek oraz sprzętu do przeprowadzenia turnieju.
Wiem, że dla was największą nagrodą jest uśmiech dzieciaków, ale mimo wszystko również ode mnie Wielkie Taekwon!!! Za wsparcie, pomoc i cierpliwość do mnie – mówi trener Osuchowski.