do góry
Strona główna Aktualności

DNI KŁOBUCKA 2019

28 Czerwiec 2019
kategoria:
Aktualności

21 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury w Kłobucku spektaklem „Śmiech to nie grzech” w reżyserii Beaty Górskiej-Cieślińskiej rozpoczęły się Dni Kłobucka.
W sobotę na Rynku im. Jana Pawła II obchody rozpoczął występ Orkiestry Dętej z Kamyka, Następnie odbył się pokaz sokolniczy, któremu na scenie towarzyszył występ sygnalistów myśliwskich. Na scenie nie zabrakło również lokalnych artystów oraz grup związanych z Miejskim Ośrodkiem Kultury. Późnym wieczorem odbyły się koncerty El Pank El, Jamala oraz Czadomena. Sobotni wieczór zakończyła dyskoteka pod chmurką.
W sobotnich koncertach na rynku uczestniczyli goście partnerskiego miasta Štúrovo ze Słowacji, którzy po zwiedzeniu naszej gminy oraz okolic wraz z Burmistrzem Kłobucka Jerzym Zakrzewskim przywitali wszystkich zebranych na rynku.
W niedzielę, w ramach Dni Kłobucka, występowali lokalni artyści, odbyły się pokazy iluzjonisty i tańca. Na zakończenie zagrały zespoły: Enter Praise oraz gwiazda wieczoru zespół Poparzeni Kawą Trzy.
Podczas świętowania każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Loteria, wesołe miasteczko, wioska artystyczna, strefa Green School, harcerska, aktywnych kobiet, stowarzyszeń, sportowej zabawy oraz animacje familijne, gry plenerowe, gastronomia centralna, stoiska wystawiennicze to tylko niektóre z atrakcji towarzyszących, jakie można było spotkać na Rynku.
Mimo bardzo wysokiej temperatury Dni Kłobucka 2019 zgromadziły tłumy i porwały do zabawy. DZIĘKUJEMY za Waszą obecność! ZAPRASZAMY za rok.

DNI KŁOBUCKA 2019

20 zdjęć
28 czerwiec 2019
  • 1
  • 2