DARMOWA APLIKACJA KIEDY ŚMIECI

14 Kwiecień 2021

Już od dziś Mieszkańcy gminy Kłobuck, mogą korzystać z darmowej aplikacji „Kiedy śmieci” służącej do powiadomień o odbiorach odpadów komunalnych.

Prosta i przyjazna użytkownikowi aplikacja mobilna, którą każdy z nas może zainstalować na swoim smartfonie posiada kilka funkcji, ale jej głównym zadaniem jest poinformowanie o zbliżającym się odbiorze odpadów. Po instalacji i określeniu miejsca odbioru odpadów aplikacja dyskretnie przypomni użytkownikowi o dacie odbioru odpadów komunalnych. Istnieje możliwość powiadomienia o najbliższym odbiorze odpadów komunalnych (1-5 dni przed odbiorem) oraz ustawienia dodatkowego przypomnienia w dniu odbioru.

W aplikacji dostępne są również zasady prawidłowej segregacji śmieci oraz słownik odpadów. Dostępne są również dane PSZOK oraz dodatkowe informacje z gminy dot. gospodarki odpadami.

Dzięki aplikacji Urząd Miejski w Kłobucku będzie mógł również wysyłać wiadomości do Mieszkańców, również niezwiązane z gospodarką odpadami.

Aplikacja jest bezpieczna i nie wymaga od Użytkownika podawania jakichkolwiek danych osobowych, w tym numeru telefonu.

Aplikację możemy pobrać bezpośrednio ze strony: www.kiedysmieci.info oraz z dedykowanych sklepów Google Play dla użytkowników urządzeń z systemem Android oraz App Store użytkowników urządzeń z systemem iOS.