do góry
Strona Gminy Kłobuck
https://www.gminaklobuck.pl/aktualnosci/index/CZWARTKOWE-SPOTKANIA-Z-POSLAMI/idn:1052
Drukuj grafikę : tak / nie

Aktualności

CZWARTKOWE SPOTKANIA Z POSŁAMI

22 Kwiecień 2016
kategoria:
Aktualności

Wczoraj w Kłobucku odbyły się dwa spotkania z posłami okręgu częstochowskiego. Z mieszkańcami postanowili spotkać się Poseł Izabela Leszczyna i Poseł Tomasz Jaskóła. W obu spotkaniach uczestniczył Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski.

O godzinie 16.00 w budynku Starostwa Powiatowego w Kłobucku pani Poseł Izabela Leszczyna z Platformy Obywatelskiej rozpoczęła swój dyżur poselski. O godzinie 17.00 odbyło się spotkanie, które dotyczyło "ustawy o ziemi", blokującej swobodny obrót ziemią oraz w sprawie opóźnień w wypłacie dopłat dla rolników. Pani Poseł przygotowała prezentację wyjaśniającą nową ustawę. Chętnie też odpowiadała na pytania uczestników spotkania i wyjaśniała niejasne kwestie.

Po godzinie 18.00 w restauracji Słoneczna Kalifornia odbyło się spotkanie z przedstawicielem klubu poselskiego Kukiz'15. Poseł Jaskóła wizytę rozpoczął od informacji o swojej działalności między innymi o współpracy z burmistrzami i wójtami okręgu częstochowskiego. Mimo niedużej frekwencji udało mu się zachęcić uczestników do dyskusji i zadawania pytań.

CZWARTKOWE SPOTKANIA Z POSŁAMI

CZWARTKOWE SPOTKANIA Z POSŁAMI

4 zdjęć
22 kwietnia 2016