05 Lipiec 2019

Budowa dróg gminnych wraz z kanalizacją deszczową na Osiedlu Smugi II w Kłobucku – etap II (budowa kanalizacji deszczowej i jezdni na ul. B. Leśmiana, H. Poświatowskiej i Z. Nałkowskiej)

W dniu 11.06.2019r. zakończono prace budowlane związane z budową dróg gminnych wraz z kanalizacją deszczową na Osiedlu Smugi II w Kłobucku.
Zgodnie z umową wykonana została kanalizacja deszczowa o łącznej długości 588,0 m. Ułożono krawężnik betonowy oraz wykonano jezdnie o nawierzchni bitumicznej.
Wartość wykonanych robót budowlanych wyniosła 1 773 782,15 zł. Wartość za usługę nadzoru inwestorskiego wyniosła 17 958,00 zł.

Budowa dróg gminnych wraz z kanalizacją deszczową na Osiedlu Smugi II w Kłobucku – etap II (budowa kanalizacji deszczowej i jezdni na ul. B. Leśmiana, H. Poświatowskiej i Z. Nałkowskiej)

5 lipiec 2019