BURMISTRZ KŁOBUCKA Z ABSOLUTORIUM ORAZ WOTUM ZAUFANIA

22 Czerwiec 2021

Drodzy Państwo!

Podczas obrad XXXI Sesji Rady Miejskiej w Kłobucku Radni udzielili mi WOTUM ZAUFANIA oraz ABSOLUTORIUM za miniony rok. Przyjęty został również raport o stanie naszej gminy.

Jak co roku przy tej okazji pragnę podkreślić, że szczególnie w samorządzie wszelkie sukcesy są efektem pracy zespołowej. To absolutorium zawdzięczam zatem licznemu gronu współpracowników i innych osób związanych z naszą gminą, którzy na co dzień pracują dla jej rozwoju. Bardzo serdecznie dziękuję Radzie Miejskiej w Kłobucku z Panem Przewodniczącym Januszem Soluchem na czele, za merytoryczną pracę, za życzliwość oraz wspaniałą atmosferę. Dziękuję naszym Sołtysom oraz Przewodniczącym Zarządów Osiedli, na których zawsze mogę liczyć. Dziękuję Dyrektorom i Pracownikom naszych jednostek organizacyjnych. Wielkie podziękowania dla wszystkich licznych organizacji pozarządowych z terenu naszej gminy, kół i stowarzyszeń. Wasza energia i chęć do pracy dla dobra drugiego człowieka jest godna podziwu. Dziękuję wszystkim Państwu, Mieszkańcom naszej gminy za zaangażowanie, dobre słowo, ale również konstruktywną krytykę, dzięki której twardo stąpamy po ziemi. Na koniec kłaniam się nisko moim Pracownikom z Urzędu Miejskiego w Kłobucku. Dziękuję za Waszą uczciwość, pracowitość i profesjonalizm. Wiele jeszcze pracy przed nami, ale z takim Zespołem musi się udać.

Burmistrz Kłobucka
Jerzy Zakrzewski