Strona Gminy Kłobuck
Drukuj grafikę : tak / nie

BURMISTRZ KŁOBUCKA Z ABSOLUTORIUM ORAZ WOTUM ZAUFANIA

21 Lipiec 2020

Na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej, Radni udzielili Burmistrzowi Kłobucka Jerzemu Zakrzewskiemu, wotum zaufania oraz absolutorium za 2019 rok. Przyjęty został również raport o stanie gminy Kłobuck.

Drodzy Państwo!
Jak zawsze w takiej chwili mocno podkreślam, że praca w samorządzie to praca zespołowa. Za trud i doskonałą jak dotąd współpracę szczerze dziękuję Radnym z Przewodniczącym Januszem Soluchem na czele, naszym Sołtysom i Przewodniczącym Osiedli, Dyrektorom oraz Pracownikom gminnych jednostek organizacyjnych. Dziękuję przedstawicielom wszystkich naszych organizacji pozarządowych oraz wszystkim Państwu, którym na sercu leży dobro naszej gminy. I na koniec serdeczne podziękowania w stronę moich Pracowników z Urzędu Miejskiego w Kłobucku. Dziękuję Wam za pracowitość, zaangażowanie, uczciwość i profesjonalizm. Przed nami jeszcze wiele do zrobienia!

Burmistrz Kłobucka
Jerzy Zakrzewski