Strona Gminy Kłobuck
Drukuj grafikę : tak / nie

BUDOWA OTWARTEJ STREFY AKTYWNOŚCI

27 Sierpień 2019

W dniu 26 sierpnia 2019 roku rozpoczęła się budowa Otwartej Strefy Aktywności na terenie Bazy Sportowo-Rekreacyjnej w Łobodnie. W ramach projektu powstanie część sportowa, edukacyjna i rekreacyjno-zabawowa wraz z elementami małej architektury. Zamontowane zostaną nowe urządzenia siłowni zewnętrznej, między innymi wioślarz, orbitrek czy twister. W strefie edukacyjno-rekreacyjnej znajdzie się stół do pin-ponga i do gry w szachy. Pojawi się też plac sprawnościowy dla dzieci.
Termin zakończenia robót budowlanych został zaplanowany na 30.09.2019 roku. Całkowita wartość umowy wynosi 160 000,00 zł.
Apelujemy do rodziców, o zwrócenie szczególnej uwagi na swoje pociechy podczas prowadzonych prac budowlanych na terenie obiektu.

BUDOWA OTWARTEJ STREFY AKTYWNOŚCI

27 sierpień 2019