35 LAT PRZEDSZKOLA GMINNEGO NR 5

18 Maj 2018

35 LAT PRZEDSZKOLA

16 maja br. 35 – lecie istnienia obchodziło Przedszkole Gminne nr 5 w Kłobucku im. Jana Brzechwy. Z tej okazji w placówce odbyła się akademia przygotowana przez pracowników oraz podopiecznych przedszkola.

W jubileuszu uczestniczyli m.in.: Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Kłobucku Danuta Gosławska, Kierownik EK Sylwia Piątkowska, Dyrektor CEA Jacek Krakowian, oraz przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Katowicach Delegatury w Częstochowie.

W auli przedszkola, gdzie odbywał się jubileusz, dyrektor Aleksandra Sulima powitała serdecznie zaproszonych gości oraz przybliżyła historię placówki. Swoje zdolności zaprezentowali najmłodsi w specjalnie przygotowanym uroczystym przedstawieniu. Artystyczne popisy przedszkolaków wzbudziły zachwyt wszystkich gości. Następnie głos zabrał Burmistrz Jerzy Zakrzewski oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej w Kłobucku Danuta Gosławska, którzy na ręce Dyrektor złożyli list gratulacyjny oraz kwiaty. Najmłodszym Burmistrz przekazał kolorowanki oraz słodycze. Burmistrz wręczył również puchary pracownikom, którzy są od początku powstania przedszkola i pracują do dnia dzisiejszego.

Podczas uroczystych obchodów Jubileuszu zebrani mieli okazję zobaczyć kroniki przedszkola z dużym zbiorem fotografii. Dyrektor Sulima wspominała pierwsze lata funkcjonowania placówki. Serdecznie gratulujemy pięknego jubileuszu.

35 LAT PRZEDSZKOLA GMINNEGO NR 5

18 maj 2018