do góry
Strona główna Aktualności

24. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

05 Styczeń 2016
kategoria:
Aktualności
24. Finał WOŚP

W najbliższą niedzielę odbędzie się 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku wolontariusze będą zbierali pieniądze dla WOŚP „ Na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów”.

Na ulicach Kłobucka kwestować będzie ponad 60 wolontariuszy, których rozpoznamy po specjalnych identyfikatorach z imieniem, nazwiskiem oraz zdjęciem wolontariusza. Nieodłącznym atrybutem każdego wolontariusza jest również: puszka, czerwone serduszka – naklejki oraz drugi wolontariusz.

Zbiórka datków do puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpocznie się już od godzin rannych, a od godziny 13:00 Organizatorzy WOŚP zapraszają na blok imprez towarzyszących finałowi do Miejskiego Ośrodka Kultury w Kłobucku, który jest jednocześnie główną siedzibą sztabu WOŚP.

Od godziny 16:00 Organizatorzy zapraszają na rynek im. Jana Pawła II w Kłobucku, gdzie odbędzie się druga część występów artystycznych.

W tym roku przewidziany jest cykl występów dzieci i młodzieży z lokalnych szkół, pokaz grup tanecznych MK Dance , Te-AVISO Częstochowa. Dodatkowo odbędą się koncerty zespołów takich jak: Kłobuczanie, Marbonare, Zgrana Paka, Terapia, SKL Blues oraz Forsal.

Atrakcjami towarzyszącymi będą motocykliści z SKL DRAGON, malowanie twarzy, kawiarenka, aukcja gadżetów. Będzie można nabyć ciepłe napoje oraz spróbować grochówki z kuchni polowej.

Punktualnie o godzinie 20.00 poszybuje ŚWIATEŁKO DO NIEBA. 

Czeka nas dawka naprawdę pozytywnej energii. Zapraszamy serdecznie na XXIV FINAŁ WOŚP w Kłobucku.