21. EDYCJA KONKURSU JURAJSKI PRODUKT ROKU

05 Listopad 2021

4 listopada odbyła się gala 21. edycji konkursu „Jurajski Produkt Roku”, która od lat organizowana jest przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Częstochowie. Jest to największe wydarzenie gospodarcze Subregionu Północnego Województwa Śląskiego.

W tym roku w sumie nagrodzono 20 firm i instytucji.

Galę Jurajskiego Produktu Roku poprzedził IV Jurajski Kongres Gospodarczy. Konkurs ma wieloletnią tradycję, a za jego organizację odpowiada Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie.

Nagrodę podczas gali otrzymał burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski za działalność na rzecz miasta Kłobuck i Powiatu oraz współpracę z biznesem.

Wydarzenia zostały objęte Patronatem Marszałka Województwa Śląskiego oraz Prezydenta Miasta Częstochowy. Galę uświetnił swoim występem Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”.