Strona główna Aktualności Ogłoszenia urzędowe

OBWIESZCZENIE BURMISTRZA KŁOBUCKA

05 Styczeń 2018
Ogłoszenia urzędowe

Kłobuck, 05 stycznia 2018 r.

OBWIESZCZENIE BURMISTRZA KŁOBUCKA

W SPRAWIE WYŁOŻENIA PROJEKTU ZMIANY STUDIUM UWARUNKOWAŃ I KIERUNKÓW ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO GMINY KŁOBUCK W DNIU 8 STYCZNIA 2018 r.

Podaje się do wiadomości, że w dniu 8 stycznia br., niezależnie od wykorzystania przez pracowników Urzędu Miejskiego dnia wolnego udzielonego za dzień 6 stycznia 2017 r. wyłożony do publicznego wglądu projekt zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Kłobuck, wraz z prognozą oddziaływania  na środowisko, będzie dostępny do publicznego wglądu w godzinach 8:15 – 15:30  w pokoju nr 32 (wejście od strony ul. Bohaterów Bitwy pod Mokrą - PROSZĘ DZWONIĆ !!!).     Uwagi do ww dokumentów można w tym dniu składać bezpośrednio w pok. 32.

Burmistrz Kłobucka
Jerzy Zakrzewski