SPOTKANIE DOT. PROGRAMÓW POLITYKI ZDROWOTNEJ

12 Luty 2018

W dniu 7 lutego z inicjatywy Burmistrza Kłobucka oraz Powiatu Kłobuckiego odbyło się spotkanie dotyczące programów polityki zdrowotnej współfinansowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia, które mogą realizować m. in. gminy.

Spotkanie było okazją dla Burmistrza Jerzego Zakrzewskiego do ustalenia szczegółów w zakresie składania wniosku przez Gminę Kłobuck na programy profilaktyczne w szkołach i przedszkolach oraz programu profilaktycznego dla osób w podeszłym wieku.

Narodowy Fundusz Zdrowia reprezentowali: Jerzy Szafranowicz – Dyrektor Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia, Marek Augustyn – Przewodniczący Komisji ds. realizacji zadań związanych z rozpatrywaniem wniosków o dofinansowanie programów polityki zdrowotnej, Małgorzata Leszczyńska – Kierownik Delegatury w Częstochowie. W spotkaniu uczestniczyli również Henryk Kiepura – Starosta Kłobucki, Joanna Maruszczyk – Dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Kłobucku oraz przedstawiciele gmin powiatu.

UCZESTNICY PODCZAS SPOTKANIA