KONKURS NARKOTYKOM MÓWIĘ NIE!

12 Styczeń 2018

Dziś w Urzędzie Miejskim w Kłobucku zostały rozdane nagrody uczestnikom konkursu "Narkotykom mówię NIE!", który został zorganizowany przez Gminę Kłobuck przy wspólpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kłobucku.

Do konkursu przystąpili uczniowie szkół podstawowych z naszej gminy. Głównym celem konkursu jest kształtowanie postaw negujących narkomanię i uzależnienia, przeciwdziałanie zjawiskom patologi oraz ochrona dzieci i młodzieży przed istniejącymi zagrożeniami związanymi z zażywaniem środków odurzających.

Nagrody i dyplomy zostały wręczone przez Burmistrza Kłobucka Jerzego Zakrzewskiego oraz przewodniczącego Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Jacka Krakowiana.

Wszytskim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

KONKURS NARKOTYKOM MÓWIĘ NIE!

12 styczeń 2018