BOISKO W NOWEJ WSI ODBUDOWANE

08 Wrzesień 2017

3 września 2017r. Sparta rozgrywała pierwsze spotkanie ligowe na własnym boisku i nie byłoby nic w tym nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że ostatni mecz, jaki rozgrywali na własnym terenie odbył się 24.09.2016.

Po prawie rocznej przerwie spowodowanej zniszczeniami związanymi z wtargnięciem dzików na murawę, Spartanie mogą wreszcie odetchnąć z ulgą. W związku z powyższym Zarząd zorganizował ceremonię otwarcia odbudowanego boiska.

Inaugurację otwarcia rozpoczął Prezes LKS Sparta Tomasz Zawierucha, który w imieniu całego zarządu i zawodników złożył na ręce Burmistrza Kłobucka Jerzego Zakrzewskiego podziękowania za pomoc finansową w odbudowie oraz budowie ogrodzenia boiska zniszczonego przez dziki. Po wystąpieniu Burmistrza nastąpiło wspólne przecięcie wstęgi.

Po oficjalnej części rozegrany został mecz pomiędzy mecz pomiędzy drużynami Sparta Nowa Wieś i Biała Gwiazda Krasice. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Sparty.

BOISKO W NOWEJ WSI ODUDOWANE

8 wrzesień 2017